Akreditovaný dopravní psycholog

PhDr. Mgr. Lucie Mitáčková

IČ: 01249053
Tel.: 733 400 555 (mezi 9:00 – 18:00)
E-mail: psycholog@testyridicu.cz
Korespondenční adresa: P.O.Box 24, 25082 Úvaly
Web: www.testyridicu.cz

 

Dopravně psychologické služby poskytuji ve Středočeském kraji v okresech Nymburk, Kolín, Praha-Východ a Mladá Boleslav, a to konkrétně v těchto městech:

  • Nymburk: SOŠ a SOU Nymburk (budova ubytovny COP), V Kolonii 1804,
  • Kolín: Euro Autoškola (naproti restauraci Obecní dům, přímo u parkoviště Obecní dvůr), Legerova 183, Kolín. Kontakt na autoškolu: www.euro-autoskola.cz,
  • Český Brod: kancelář (1.patro rohového domu na náměstí proti lékárně, v přízemí Sportbar Forbes), Krále Jiřího 84,
  • Poděbrady: Autoškola Zdeněk Pinkas (areál Střední Zemědělské školy), Boučkova 355, Poděbrady. Kontakt na autoškolu: www.autoskola-pinkas.cz
  • Mladá Boleslav: (Prostory bývalého Svazarmu) Palackého 696, Mladá Boleslav.
  • Mladá Boleslav: Autoškola Horčička, Jaselská 126, Mladá Boleslav.

Níže najdete pro jednotlivá pracoviště popis cesty, včetně mapy.

I nadále připravuji nové lokality. Máte-li zájem o mé služby jako řidič nebo chcete-li se mnou navázat spolupráci v rámci Vaší firmy, neváhejte mě kontaktovat.

 

Kontaktní formulář

* Položky označené * je nutné vyplnit.

Akceptovatelné jsou přílohy typu: doc,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Maximální velikost přílohy: 1mb.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk:

budova ubytovny COP: V Kolonii 1804, Nymburk

Prostory se nachází jen několik minut chůze od autobusového a železničního nádraží (přes park). Automobilem je nejjednodušší jet po Mladoboleslavské ulici a před viaduktem zabočit vpravo. Vyšetření probíhá ve vysoké budově bývalého železničního učiliště (ubytovna COP). Vyjdete po schodech k recepci, kde Vám bude sděleno, kam přesně se máte vydat.

Euro Autoškola – Kolín:

rohová budova cukrárny U Kraba v centru: Legerova 183, Kolín

Autoškola se nachází v 1.patře rohové budovy naproti restauraci Obecní dům v centru Kolína. Parkovat můžete těsně u budovy na parkovišti Obecní dvůr (kousek od České správy sociálního zabezpečení).

Jedete-li směrem od Prahy, na velké světelné křižovatce (na rohu je velká oční optika) zabočíte doleva směrem do centra. Jste v Legerově ulici. Druhou odbočkou doleva zaparkujete na parkovišti Obecní dvůr. Autoškola sídlí v rohové budově. Vchod je z ulice Legerova nebo i z parkoviště vraty do dvora.

Autoškola se nachází cca. 10-15minut pěší chůze od hlavního vlakového nádraží. Jdete kolem OC Futurum, Komenského parku směrem k Okresnímu soudu, tam však nedojdete. Na kruhovém objezdu odbočíte třetím výjezdem do Legerovy ulice.

Zvětšit

Pracoviště Český Brod:

kancelář v 1.patře: Krále Jiřího 84, Český Brod

Prostory se nachází cca. 5 min.pěšky od nádraží. Z nádraží jdete stále rovně do centra. Přejdete hlavní silnici a pokračujete rovně na náměstí (míjíte pizzerii, optiku..). Pracoviště se nachází napravo v rohovém domě na konci ulice přímo u náměstí – 1.patro. V přízemí domu sídlí Sportbar Forbes. Vchod do našeho pracoviště je z ulice – zvoňte prosím na označený zvonek.

Autoškola Zdeněk Pinkas – Poděbrady:

areál Střední zemědělské školy: Boučkova 355, Poděbrady

Od Poděbrad: Přejedete most přes Labe. Na náměstí zabočíte vlevo. Pojedete rovně cca. 500 metrů, poté zabočíte vpravo směrem na Křinec (značeno ukazatelem). Autoškola se nachází v boční uličce po levé straně v areálu Zemědělské školy (viditelné z auta).

Palackého 696, Mladá Boleslav

areál bývalého Svazarmu

Autoškola Horčička – Mladá Boleslav:

Jaselská 126, Mladá Boleslav